1) 7,24*19+273,6:0,76

2) 355,1:0,067-8,3*24,5

се

укажите плед

+5
Ответы (1)
  1. 14 августа, 13:02
    0
    7,24*19=137,56

    273,6/0,76=360

    137,56+360=497,56

    355,1/0,067=5300

    8,3*24,5=203,35

    5300-203,35=5096,65