2^3-2^0-2^-3 + (-2) ^3 + (-2) ^-3

+3
Ответы (1)
  1. 3 мая, 04:31
    0
    2^3=8. 2^0=1. 2^-3=1/8. - 2^3=-8.

    8-1-1/8-8-1/8=-1. 2/8=-1. 1/4