13,37+25,43) : 8

95*0,21-14,3:11

+2
Ответы (1)
  1. 10 мая, 16:46
    0
    1 / 13,37+25,43=38,8

    2.38,8/8=4,85

    1. 95*0,21=19,95

    2.14,3/11=1,3

    3.19,95-1,3=18,65