5+8<7 + ...

12-7 = ... - ...

17-8=13 - ...

17-9< ... - ...

3+8> ... + ...

7+7 = ... + ...

+2
Ответы (1)
  1. 10 октября, 00:10
    0
    5+8<7+7

    12-7=13-8

    17-8=13-4

    17-9 <18-10

    3+8>7+4

    7+7=6+8