5+4,2 х²-2,3 х³при х=-1

+1
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 13:37
    0
    =5+4,2· (-1) ²-2,3· (-1) ³=5+4,2·1-2,3· (-1) = 5+4,2+2,3=9,2+2,3=11,5