11,56+9,62-17,57 130 - (47*2,6+2,4) 4*4,38*14-96,6

+5
Ответы (1)
  1. 24 мая, 00:48
    0
    11,56+9,62-17,57=3.61

    130 - (47*2,6+2,4) = 130-124.6=5.4

    1) 47*2.6=122.2

    2) 122.2+2.4==124.6

    4*4,38*14-96,6=245,28-96.6=148,68

    1) 4*4.38=17.52

    2) 17.52*14 = 245,28