Тиктортбурыштын Ени 2 см, во узындыгы одна 4 есе артык. онын периметри мен ауданын тап

+1
Ответы (1)
  1. 17 апреля, 23:15
    0
    Р = 2*4=8 (8+2) * 2=20

    S=2*4=8. 8*2=16