1). 8,2*10

2) 5,8*10

3) 2,3*100

4) 0,035:100

5) 189,54:0,78

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 17:28
    0
    1). 8,2*10 = 82

    2) 5,8*10 = 58

    3) 2,3*100=230

    4) 0,035:100 = 0,00035

    5) 189,54:0,78=243