0,5 * (1,6x-6,4y) - 2,4 * (1,5x+y)

+2
Ответы (1)
  1. 24 марта, 06:52
    0
    0,5 * (1,6 х-6,4 у) - 2,4 * (1,5 х+у) = 0,8 х-3,2 у-3,6 х-2,4 у=0,8 х-3,6 х-3,2 у-2,4 у=-4,4 х-5,6 у