386*294 * (3008-124*24) + 804000:402 = ?

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 18:21
    0
    368*294 * (3008-124*24) + 804000:402=108192 * (3008-2976) + 2000=8192*32+2000=262144+2000=264144