0,4063 : (4/5 - 3/8) =

+3
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 02:52
    0
    1) 4/5=0,8

    2) 3/8=0,375

    3) 0,8-0,375=0,425

    4) 0,4063/0,425=0,956
  2. 20 апреля, 04:18
    0
    0.4063:17/40 = 4063/1000*40/17=239/250