573 853+23 596-2 592 : 72 * 28

+3
Ответы (1)
  1. 2 января, 15:19
    0
    573 853 + 23 596 - 2 592 : 72 * 28 = 596 441

    1) 2 592 : 72 = 36

    2) 36 * 28 = 1 008

    3) 573 853 + 23 596 = 597 449

    4) 597449 - 1 008 = 596 441