A^2-b^2=13. Егер а жане b натурал сандар болса, a^2+b^2 манин табу

+5
Ответы (1)
  1. 7 октября, 21:31
    0
    А^2-в^2=13;

    а=7; в=6;

    7^2-6^2=49-36=13;

    а^2+в^2=7^2+6^2=49+36=85.