946 - 38 753 + 193 235 * 4 696 : 8

406 - 362 547 + 264 164 * 6 736 : 4

706 - 197 128 + 86 177 * 5 813 : 3

790 - 79 73 + 369 169 * 6 672 : 7

+2
Ответы (2)
  1. 23 января, 06:04
    0
    946-38=908

    753+193=946

    235*4=940

    696:8=87

    406-362=44

    547+264=811

    164*6=984

    736:4=184

    706-197=509

    128+86=214

    177*5=885

    813:3=271

    780-79=701

    73+369=442

    169*6=1014

    672:7=96
  2. 23 января, 06:25
    0
    1) 908. 2) 946. 3) 940. 4) 44. 5) 811. 6) 948. 7) 184. 8) 527. 9) 214. 10) 885. 11) 271. 12) 711. 13) 442. 14) 1,014. 15) 96.