63986-2*27253-8964 + (100000-14293) : 963

+5
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 03:46
    0
    1) 100000-14293 = 85707 2) 85707:963=89 3) 2 * 27253 = 54506 4) 63986-2*27253=9480 5) 9480 - 8964 = 516 6) 516+89=605