266:23x (24+2.7x5.25) =

+2
Ответы (1)
  1. 2 июля, 03:19
    0
    1) 2,7*5,25=14,175

    2) 24+14,175=38,175

    3) 266:23=11,5652174

    4) 11,5652174*38,175=441,502174