5-5:5-5:5-5:5:5-5-6-7:5

+1
Ответы (1)
  1. 31 марта, 08:26
    0
    5 : 5 = 1

    5 : 5 : 5 = 1/5 = 0,2

    7 : 5 = 1,4

    5 - 1 - 1 - 0,2 - 5 - 6 - 1,4 = 5 - 2,2 - 11 - 1,4 = 5 - 2,2 - 12,4 = 5 - 14,6 = - 9,6

    Ответ (- 9,6)