M = - 14 8 n = 2 6

-1 9 + m + 3 24 + (- 7 1) + n + (- 5 24)

+2
Ответы (1)
  1. 6 января, 05:57
    0
    = - 1,9 + (-14,8) + 3,24 + (-7,1) + 2,6 + (-5,24) = - 1,9 - 14,8 + 3,24 - 7,1 + 2,6 - 5,24 = - 16,7 + 3,24 - 7,1 + 2,6 - 5,24 = - 13,46 - 7,1 + 2,6 - 5,24 = - 20,56 + 2,6 - 5,24 = - 17,96 - 5,24 = - 23,2