62,7*0,627-4,2 * (5,02+0,909)

+3
Ответы (1)
  1. 5 октября, 02:03
    0
    62,7*0,627-4,2 * (5,02+0,909) = 39,3129 - 4,2*5,929=39,3129-8,8378=30,4751