0• (175-65) : 23 + (100•10+100) : 100-814•0=?

+4
Ответы (1)
  1. 20 марта, 20:17
    0
    0• (175-65) : 23 + (100•10+100) : 100-814•0=?

    1) 175-65=110

    2) 100•10+100=1100

    3) 0•110=0

    4) 0:23=0

    5) 0+1100=1100

    6) 1100:100=11

    7) 814•0=0

    8) 11-0=11