100-6-4 - (14-7) - 60 + (35+5) - 3

+3
Ответы (2)
  1. 21 января, 20:36
    0
    100-6-4-14+7-60+35+5-3=60
  2. 22 января, 00:14
    0
    100-6-4 - (14-7) - 60 + (35+5) - 3=60

    14-7=7

    35+5=40

    100-6=94

    94-4=90

    90-7=83

    83-60=23

    23+40=63

    63-3=60