9/25,11/20, 1/10 virazite v procentax

+1
Ответы (2)
  1. 1 сентября, 18:01
    0
    9/25=0,45=45%

    11/20=0,55=55%

    1/10=0,1=10%
  2. 1 сентября, 18:20
    0
    9/25 = 36/100 = 36 %

    11/20 = 55/100 = 55 %

    1/10 = 10/100 = 10 %