Биринши бригада780 ойыншык ал екинши бригада дал сондай бир кундик молшермен 540 ойыншык жасады егер екинши бригада 4 кун кем жумыс истеген болса сонда ар бригада жеке жеке неше кун куннен жумыс истейди

+3
Ответы (1)
  1. 14 мая, 06:39
    0
    780-540=240/4=60

    780/60

    540/60