4.86: (-1.8) - 0.8 * 2.3+6=?

+2
Ответы (2)
  1. 15 марта, 16:22
    0
    -2.7-1,84+6=-0,86+6=5.14
  2. 15 марта, 17:17
    0
    4.86: (-1.8) - 0.8*2.3+6=1.46