Вычесли

704*450+12 510:45-217*305=?

(80 001-123*605) : 42 * (7351-7119) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 23 мая, 19:34
    0
    704*450+12 = 1) 704*450=316 800, 2) 316 800+12=316 812