Помогите 24:4 + (90-89) * 9*6 помогите

+5
Ответы (2)
  1. 26 декабря, 17:30
    0
    Разбиваем решение на действия:

    1) 24:4=6

    2) 90-89=1

    3) 1*9*6=54

    4) 6+54 = 60.
  2. 26 декабря, 17:46
    0
    1) 90-89=1

    2) 24:4=6

    3) 1*9=9

    4) 9*6=54

    5) 6+54=60