240:60=?

340:170?

180:60=?

+4
Ответы (2)
  1. 5 июня, 03:43
    0
    240/60 = 4

    340/170 = 2

    180/60 = 3
  2. 5 июня, 05:18
    0
    1) 240/60=4

    2) 340/170=2

    3) 180/60=3