4 дм. кв-25 см. кч. 3 м. кв-67 дм. кв

+2
Ответы (1)
  1. 17 мая, 03:36
    0
    4 дм2-25 см2 = (4*100 см2) - 25 см2 = 400 см2-25 см2=375 см2

    3 м2-67 дм2 = (3*100 дм2) - 67 дм2=300 дм2-67 дм2=233 дм2