1) (25*2400+66000) : 70 - (52*550-107*140) : 20=

2) 51200:800+294*400 + (807032-460733) : 267=

3) (548037+416619) : 297 + (62578-48967) * 28=

4) 432765 - (9982705-213521) : 208+2450*340=

+1
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 07:48
    0
    1) = (60000+66000) : 70 - (28600-14980) : 20 = 1800-681=1119

    2) = 64+117600+1297=118961

    3) = 3248+381108=384356

    4) = 432765-46967.23+83300=1218797.77