45 - X = 38, 783

(x + 1, 7) - 6, 02 = 10, 4

+5
Ответы (1)
  1. 5 июля, 00:33
    0
    X=45-38,783

    X=6,217

    Х+1,7=6,02+10,4

    Х+1,7=16,42

    Х=16,42-1,7

    Х=14,72