2578+35778+3578-5:579

+5
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 11:09
    0
    5:579=0.009

    3578-0.009=3577.991

    35778+3,577.991=39355.991

    39355.991+2578=41933.991

    Ответ: 41933.991.