1. (-7-6)

2. (-2-4)

3. (-5-5)

4. (4-2)

5. (5-3)

6. (2-4)

7. (3-7)

8. (4-2)

+1
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 14:21
    0
    1. - 7-6=-7 + (-6) = - 13

    2. - 2-4=-6

    3. - 10

    4. 2

    5. 2

    6. 2-4 = - (4-2) = - 2

    7. 3-7 = - (7-3) = - 4

    8. 2
  2. 5 ноября, 15:09
    0
    -13 - 6 - 10 2 2 - 2 - 4 2