2+2*2+2*2+2*3+2*4+2=

+5
Ответы (2)
  1. 27 марта, 21:16
    0
    2+2*2+2*2+2*3+2*4+2=2+4+4+6+8+2=26
  2. 27 марта, 21:33
    0
    2 + 4 + 4 + 6 + 8 + 2 = 26