900 - (600-100) : 5. 150+50•4+6

(900-600) - 100:5. 880-720:8•9

+5
Ответы (1)
  1. 1 июля, 11:02
    0
    600-100=500 500:5=100 900-100=800 50 умножить4=200 150+200=350 350+6=356