Узындыгы 28 м, ени 6 м жердин арбир квадрат метрине 2 кг картоп отыргызылды. Осы учаскиге барлыгы неше кг картоп отыргызылды?

+1
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 05:43
    0
    S=28*6=168 кв. м.

    168*2=336 кг картоп отыргызылды