Вычислите 490.539:49+2 * (18703-736) : 6=

+4
Ответы (1)
  1. 27 мая, 09:25
    0
    490.539:49+2 * (18703-736) : 6=16000

    18703-736=17967

    2*17967=35934

    35934 : 6=5989

    490 539 : 49=10 011

    10 011+5989=16000