2*23+4123-43223-44552+43243425+4324

+1
Ответы (1)
  1. 24 января, 14:35
    0
    2*23=46

    46+4123=4169

    4169-43223 = - 39 054

    -39054-44552 = - 83 606

    -83 606+43243425 = 43 159 819

    43 159 819 + 4324 = 43 164 143