1) - 16-31

2) - 15+18

3) - 5/8+5/6

+3
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 21:48
    0
    1) - 16-31=-47

    2) - 15+18=3

    3) - 5/8+5/6=-15/24+20/24=5/24