2430.65/50+18937-21960

+2
Ответы (2)
  1. 10 июля, 13:27
    0
    1) 2430.65/50=48,613

    2) 48,613+18937=18985,613

    3) 18985,613-21960=2974,387
  2. 10 июля, 13:36
    0
    2430.65/50+18937-21960

    1) 2430.65/50=48,613

    2) 48,613+18937=18985,613

    3) 18985,613-21960=-2974,387