125*2304+653*1000-851*106=?

+1
Ответы (2)
  1. 8 апреля, 21:29
    0
    125 * 2 304 + 653 * 1000 - 851 * 106 = 288 000 + 653 000 - 90 206 = 850 794
  2. 8 апреля, 21:41
    0
    125*2304=288000

    653*1000=653000

    851*106=90206

    288000+653000=941000

    941000-90206=850794