801,4 + (74 - 525,35 : 79) * (64,4 - 6,88 : 8,6)

+5
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 01:02
    0
    801,4 + (74 - 525,35 / 79) * (64,4 - 6,88 / 8,6) = 5084,86

    525,35/79=6,65

    74-6,65=67,35

    6,88/8,6=0,8

    64,4-0,8=63,6

    67,35*63,6=4283,46

    801,4+4283,46=5084,86