34,8; 63,1; 90,09; 90,9; 90

+2
Ответы (1)
  1. 25 мая, 08:07
    0
    34,8+63,1+90,09,+9,90:4=49,4725

    34,8+63,1=97,9

    97,9+90,09=187,99

    187,99+9,90=197,89

    197,89:4=49,4725