Скыльки буде 3 * (16+х) = 5 х

+3
Ответы (2)
  1. 24 ноября, 22:38
    0
    3 * (16+х) = 5 х

    48+3x=5x

    5x-3x=48

    2x=48

    x=24
  2. 25 ноября, 00:01
    0
    48+3 х=5 х

    48=2 х

    х=24

    Ответ: х=24