19344/156 42416/176 12865/415 14352/624

+1
Ответы (2)
  1. 5 января, 07:14
    0
    19344:156=124 42416:176=241

    12865:415=31 14352:624=23
  2. 5 января, 09:50
    0
    19344/156 = 124

    42416/176 = 241

    12865/415 = 31

    14352/624 = 23