Выпалниет умножения: а) 1/6*3/5; б) 5/9*6/25; в) 14/16*24/49; г) 21/36*32/56; д) 9/14*49/36; е) 15/27*9/50; ж) 4/6*18/24; з) 1/16*64/102.

+1
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 12:37
    0
    1/6 * 3/5=1 / (2*3) * 3/5=1/10

    5/9*6/25 = (5*3*2) / (3*3*5*5) = 2/15

    14/16 * 24/49 = (2*7*8*3) / (2*8*7*7) = 3/7

    21/36*32/56 = (7*3*4*8) / (6*4*8*7) = 3/6=1/2

    9/14*49/36 = (9*7*7) / (2*7*9*4) = 7/8

    15/27*9/50 = (3*5*9) / (9*3*5*10) = 1/10

    4/6*18/24 = (4*6*3) / (6*6*4) = 3/6=1/2

    1/16*64/102 = (16*2*2) / (16*2*51) = 2/51