4324:4*12-17 8005-567:3*22

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 05:46
    0
    1) 4324:4=1081

    1081*12=12972

    12972-17=12955

    2) 567:3=189

    189*22=4158

    8005-4158=3847