Спростити вираз (5+у) •7 + (6-у) •4

+5
Ответы (2)
  1. 27 февраля, 18:02
    0
    35+7y+24-4y=3y+59. Ответ: 3y+59.
  2. 27 февраля, 18:04
    0
    35 + 7 у + 24 - 4 у = 59 + 3 у