103 - (з+47) = 54

решите правильно

+3
Ответы (2)
  1. 5 февраля, 11:10
    0
    103 - (з + 47) = 54

    103 - 54 = з + 47

    з + 47 = 49

    з = 49 - 47

    з = 2
  2. 5 февраля, 13:03
    0
    З+47=103-54

    з+47=49

    з=49-47

    з=2