скильки буде 320 см помножити на 2 мл

+3
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 06:25
    0
    320 см = 320*10=3200 (мм),

    3200*2=6400 (мм).

    Лечге простого)
  2. 14 апреля, 06:53
    0
    320 см=3200 мл

    3200:2=1600 мл=160 см