8,4 + (-2,35) + (-6,61) =

+1
Ответы (2)
  1. 11 января, 19:09
    0
    1) 8,4 + (-2,35) = 6,05

    2) 6,05 + (-6,61) = 0,56
  2. 11 января, 20:06
    0
    8,4 + (-2,35) + (-6,61) = (-151) + (-661) = - 812.